Üzeyir Gündüz 3 Kitaplı Seti

Artikelnummer: Y126

14,00 €
inkl. MwSt., zzgl. Versand
Nicht auf Lager
Lieferzeit: 10 Tag(e)

Beschreibung

Bestellnr. : Y126

ISBN :

Seite :

Format : 220 x 220 mm

Autor: Üzeyir Gündüz

Maskeli Köfte

Bir zamanlar, sağlıklı çocukların baş düşmanı kötü yürekli, hain bir köfte varmış. Yüzüne taktığı yalancı gülücük maskesiyle çocuklara yaklaşır ; onları kendine alıştırır ; daha sonra da o minicik yavruları sevimsiz birer OBEZ'e dönüştürürmüş. Ancak bu masalı okuyan çocuklar o hain köftenin şirinlik maskesine aldanmazlarmış. Bizden size uyarı ; obez görünmek istemiyorsanız bu kitabı mutlaka okuyun.
(Tanıtım Bülteninden)


Kıvrım Kız ve Ustası

Bir zamanlar, atık malzemelerden türlü oyuncaklar üreten yaşlı bir adam varmış. Günlerden bir gün, eline bir miktar tel geçmiş. Ondan küçük bir kız üretmeyi tasarlamış. Ama daha kızın başını bile tamamlamadan, yaşlı adamı şaşkına çeviren, tuhaf bir olay meydana gelmiş. Ne mi olmuş? İnanın, ben de merak ettim. Haydi,açıp okuyalım.

(Tanıtım Bülteninden)


Dolunaya Kafa Tutan Kedi

Torunlarına kahramanlık öyküleri anlatmaktan hoşlanan yaşlı bir kedi vardı. Ama biraz palavracıydı. Günlerden bir gün, yalanın dozunu biraz fazla kaçırdı ve dolunayı parçaladığını iddia etti. Ama minik yavruların kendisine yönelttiği bir soru, onu öyle bir çıkmaza soktu ki, az kalsın, torunlarının maskarası olacaktı. Zira zamane çocuklarının gözünden hiçbir şey kaçmıyordu. Bu komik macerayı okurken sizlerin de en az, benim kadar keyif alacağınızdan eminim.
(Tanıtım Bülteninden)