Dokun ve Hisset Şekiller

Artikelnummer: TK021

13,00 €
-8 %
11,95 €
inkl. MwSt., zzgl. Versand
Auf Lager

Beschreibung

Bestellnr. : TK021

ISBN : 978-1-409333-82-1

Seite : 10

Format : 165 x165

Autoren:


Dokun ve Hisset Şekiller ile çocuğunuz dokunarak öğrenmenin farkını yaşayacak.

Dokunarak, hissederek öğrenmek en iyi ve kalıcı öğrenme yöntemlerinden birisidir. Dokun ve Hisset serisi ile çocuğunuza dokunarak öğrenmenin farkını yaşamasını sağlayabilirsiniz. Dokun ve Hisset serisinin kitaplarından biri olan Şekiller ile çocuğunuz benzersiz bir öğrenme metodu keşfedecek.

Şekiller kitabı, yıpranmaya karşı dayanıklı ve sert 10 karton sayfadan oluşmaktadır. Serinin bu kitabında çocuğunuz çevresinde gördüğü geometrik şekillere sahip nesnelerin farklı dokulara sahip olduğunu öğrenecek. Çocuğunuz bir portakalın pürüzlü yüzeyini, bir yastığın ipeksi yumuşaklığını ya da bir gözlüğün parlak ve pürüzsüz camlarını Şekiller kitabı sayesinde keyifli bir biçimde keşfedebilir. Siz de bu farklı dokuların çocuğunuzda nasıl hisler uyandırdığını söyleyerek onunla kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Şekiller kitabı ile çocuğunuza deneyimleyerek öğrenmenin kapılarını aralayın.

Dokun ve Hisset serisinin kitaplarından biri olan Şekiller, okul öncesi 93 Hazırlık Becerisi’nden dokuları tanıma, doku algılarını geliştirme gibi becerileri desteklemektedir.

Dokun ve Hisset serisinin Şekiller kitabı dışında Uyku Zamanı, Yavru Hayvanlar, Doğum Günü, Oyun Zamanı, Banyo Zamanı ve Güzel evim adlı 6 kitabı daha bulunmaktadır.